Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • KOMUNIKAT

Awaria - zamknięcie drogi powiatowej nr 1619C w miejscowości Drzonówko

Powiatowy Zarząd Dróg w Toruniu informuje, że w dniu 16.10.2021 r. (sobota), w godzinach od 7:00 do 16:00 zostanie zamknięta droga powiatowa nr 1619C Lisewo – Chełmża na odcinku Drzonówko – Drzonowo.

Zamknięcie wskazanego odcinka drogi w celu prowadzenia prac naprawczych, spowodowane jest wystąpieniem awarii przepustu w tej lokalizacji  (zarwany przepust).

W związku z powyższym wprowadzony zostanie objazd drogi DP1619C na odcinku Drzonówko – Drzonowo według poniższych wskazań:

  • samochody osobowe i samochody do 3,5t

- w kierunku do Lisewa: dojazd drogą powiatową nr 1638C z miejscowości Drzonówko a następnie drogami gminnymi do miejscowości Drzonowo i dalej w kierunku Lisewa;

- w kierunku do Chełmży i  Zegartowic: objazd drogami gminnymi z miejscowości Drzonowo w kierunku drogi powiatowej nr 1638C, następnie kierować się na miejscowość Dubielno aż do  drogi powiatowej nr 1619C i dalej tą drogą do Chełmży;

  • samochody powyżej 3,5t

- w kierunku do Lisewa: w miejscowości Drzonówko drogą powiatową nr 1638C do miejscowości Grzegorz,  następnie skręcając w lewo drogą powiatową nr 2023C w kierunku miejscowości Świętosław, na skrzyżowaniu skręcić ponownie w lewo i drogą powiatową nr 1716C kierując się do miejscowości Bocień, dalej skręcając w lewo drogą powiatową nr 2024C dojazd do miejscowości Drzonowo i dalej kierować się na Lisewo;

w kierunku Chełmży i Zegartowic: w miejscowości Drzonowo drogą powiatową nr 2024C w kierunku miejscowości Bocień, następnie drogą powiatową nr 1716C do miejscowości Dźwierzno, dalej objazd drogą wojewódzką nr 551 w kierunku Chełmży.

Na skrzyżowaniach w miejscowościach: Drzonówko, Drzonowo i Świętosław wyznaczone osoby z ramienia PZD będą kierowały ruchem. Zostanie wprowadzone oznakowanie informujące o kierunkach objazdu.

 Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

drukuj (Awaria - zamknięcie drogi powiatowej nr 1619C w miejscowości Drzonówko)

  • autor: Iwona Szczepańska/PZD
  • osobowe
  • ciężarowe

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.