Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • logo

Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu zaprasza na Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej, które w tym roku odbędzie się formule online, w dniach 19, 20, 26 i 27 października.

To już 11 edycja naszego Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej.

Udział we wszystkich panelach podczas tegorocznego Forum będzie możliwy poprzez stronę internetową www.conectio.pl/wydarzeniaonline/rops, bez konieczności logowania się i wcześniejszej rejestracji. Program forum dostępny na https://www.rops.torun.pl/pliki/wiadomosci/2021/20211012_miedzynarodowe/program.jpg

Do wirtualnego studia zaproszono gości z partnerskiego regionu Veneto we Włoszech, Dywizji ds. Rozwoju Włączenia Społecznego w Departamencie ds. Ekonomicznych i Społecznych ONZ, Międzynarodowej Federacji Rozwoju Rodziny, Dyrekcji Generalnej Zdrowie i Bezpieczeństwo Żywności Komisji Europejskiej.

Ponadto poruszone będą tematy związane z zatrudnieniem osób z niepełnosprawnością intelektualną, instrumentami wsparcia dla rozwoju podmiotów ekonomii społecznej oraz udziałem ludzi młodych w działaniach prospołecznych.

Zaproszenie dotyczy również części wystawienniczej podmiotów ekonomii społecznej regionu w formie e-targów, na platformie internetowej. W „okienkach czasowych” umożliwiony zostanie kontakt w czasie rzeczywistym, w formie wideokonferencji lub live-czatu, z przedstawicielami podmiotów.

Tegoroczne wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego, Przewodniczącej Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pani Elżbiety Piniewskiej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

drukuj (Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.