Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Raport o stanie powiatu za 2018 rok

Raport o stanie powiatu toruńskiego

Uprzejmie informujemy, iż w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego opublikowano Raport o stanie powiatu toruńskiego za rok 2018. Zgodnie z nowelizacją przepisów, zarząd będzie co roku do dnia 31 maja przedstawiał radzie raport o stanie powiatu.

Dokument obejmuje podsumowanie działalności Zarządu Powiatu Toruńskiego w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz uchwał rady powiatu.

Podczas czerwcowej sesji radni będą rozpatrywać dokument, a cała debata zakończy się podjęciem uchwały w sprawie udzielenia lub nieudzielenia zarządowi powiatu wotum zaufania. W debacie będą mogli wziąć udział mieszkańcy. Każdy, kto chciałby zabrać głos, musi złożyć do przewodniczącego rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 300 osób. Stosowny wniosek o udział w debacie jest TUTAJ

22 maja 2019 r. Zarząd Powiatu Toruńskiego przyjął Raport o stanie powiatu toruńskiego za rok 2018.
 

drukuj (Raport o stanie powiatu toruńskiego)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.