Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

„Promocja w powiecie – błyskawiczny miniporadnik” najnowsza publikacja ZPP i Starostwa Powiatowego w Toruniu!

Do naszego Starostwa świąteczny Zajączek zawitał sporo przed czasem! Przyniósł nam pachnące drukarską farbą egzemplarze najnowszego wydawnictwa Związku Powiatów Polskich (ZPP). Wydał on na początku kwietnia książkę „Promocja w powiecie – błyskawiczny miniporadnik”. Z wielką dumą informujemy Państwa, że publikacja ta napisana została w Wydziale Promocji i Rozwoju naszego Starostwa! Powstała w dwóch wersjach – papierowej i e-booka. Wersja wydrukowana wręczona została na kwietniowym Zgromadzeniu Ogólnym ZPP wszystkim starostom. Dzięki temu nasza książka trafiła do każdego powiatu w Polsce!

Książka pisana jest dla pracowników wydziałów promocji starostw powiatowych, ale jesteśmy pewni, że z powodzeniem posłuży również radą pracownikom gmin i miasteczek. Odnosi się bowiem do szerokiego wachlarza problemów z jakimi na co dzień borykają się pracownicy odpowiedzialni za promocję powiatu; stanowi zbiór doświadczeń i inspiracji, podpowiedzi prostych rozwiązań i nie zawsze oczywistych sugestii. Jest praktyczna – bo pisząc ją skontaktowaliśmy się z setką powiatów z terenu całej Polski, by bliżej poznać ich sposoby i patenty na promocję oraz zawodowe kłopoty i dylematy z jakimi mają do czynienia. Mamy nadzieję, że nasza książka będzie stanowić ciekawe źródło informacji dla wszystkich czytelników.

Jako wydział promocji staramy się pracować najlepiej jak potrafimy. Wierzymy, że działania jakie podejmujemy sprawiają radość i przyjemność wielu mieszkańcom - odwiedzającym nasze namioty na imprezach plenerowych, biorącym udział w konkursach, czytającym nasze publikacje. Staramy się również dołożyć naszą cegiełkę do pozycji zajmowanej przez powiat toruński w ogólnopolskim Rankingu ZPP. Napawa nas dumą, że jesteśmy powiatem na 5! Związek kolejny raz docenił nasz powiat i w Rankingu ZPP zajmujemy obecnie bardzo wysoką 5. pozycję w kraju i najwyższą możliwą - 1. w województwie kujawsko-pomorskim!

drukuj („Promocja w powiecie – błyskawiczny miniporadnik” najnowsza publikacja ZPP i Starostwa Powiatowego w Toruniu!)

  • Promocja w powiecie - błyskawiczny miniporadnik (1)
  • Promocja w powiecie - błyskawiczny miniporadnik (3)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.