Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

 • Mistrzostwa Europy Karate WUKF
  [treść archiwalna]

MISTRZOSTWA EUROPY KARATE WUKF - Cluj Napoca (RUMUNIA) 2017

Na początku kwietnia w miejscowości Cluj Napoca (RUMUNIA) odbyły się Mistrzostwa Europy Karate WUKF (World Union of Karate-Do Federations), w których udział brali zawodnicy Klubu Karate Kiritsu z Górska.

W zawodach wzięło udział aż 1800 zawodników z 26 krajów i w tym 3 osobowa reprezentacja Klubu z Górska (Adam Tkaczyk, Justyna Pęcak, Iwo Licznerski). Reprezentanci Polski z gminy Zławieś Wielka przywieźli do kraju łącznie 3 medale: 2 złote, 1 srebrny. Cała Reprezentacja Polski zdobyła łącznie 36 medali: 11 złotych, 9 srebrnych i 16 brązowych, i tym samym uplasowała się na 6. miejscu w klasyfikacji medalowej imprezy, za Rumunią, Włochami, Anglią, Słowacją oraz Czechami. 

Zdobywcami złotych medali byli: JUSTYNA PĘCAK - KUMITE DRUŻYNOWE KADETEK (15-17 LAT) oraz IWO LICZNERSKI - KUMITE DRYŻYNOWE SENIORÓW (ROTATION). Srebro natomiast zdobył IWO LICZNERSKI - KUMITE DRYŻYNOWE SENIORÓW.

Znakomicie zaprezentował się ADAM TKACZYK, gdzie w KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW (10 LAT) w wyjątkowo silnie obsadzonej konkurencji uplasował się na 6 miejscu.

  [treść archiwalna]
 • -
   [treść archiwalna]
 • -
   [treść archiwalna]
 • -
   [treść archiwalna]
  [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.