Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Wszyscy odwiedzający w najbliższym czasie Dom Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce mają teraz możliwość zapoznania się z treścią Deklaracji na stulecie niepodległości oraz złożenia podpisu na specjalnie przygotowanych w tym celu drukach.
Przypomnijmy: w związku z inauguracją regionalnych obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, Urząd Marszałkowski w Toruniu rozpoczął akcję zbierania podpisów pod Deklaracją na stulecie niepodległości. Do składania podpisów pod deklaracją zaproszeni są wszyscy mieszkańcy województwa, a akcja prowadzona będzie w całym regionie – powiatach, gminach i wśród lokalnych społeczności. Podpisy zebrane w ramach akcji wyeksponowane zostaną w szczególny sposób – każdy trafi do przezroczystej kapsułki i stanie się częścią specjalnej, pamiątkowej instalacji prezentowanej w gmachu Urzędu Marszałkowskiego.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
Informacja RODO