Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości i zapewne nieprzypadkowo data ta zbiega się z Dniem Pracownika Socjalnego. Dlaczego? Bez empatii i uśmiechu na ustach nie sposób wykonywać tego trudnego zawodu. Powiat toruński w tym roku postanowił w szczególny sposób docenić tych, których życzliwość i wrażliwość przywraca nadzieję chorym, samotnym i wykluczonym. Pracownicy socjalni z gminnych ośrodków pomocy społecznej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Toruniu, domów pomocy społecznej, środowiskowych domów samopomocy oraz zawodowe rodziny zastępcze i wolontariusze zasiedli w sali CKK Jordanki, by wysłuchać przygotowanego specjalnie dla nich Koncertu.

Dwie i pół godziny muzycznej uczty minęły w mgnieniu oka, ale kalejdoskop powiatowych talentów i pozytywnych wrażeń na pewno jeszcze długo pozostanie w pamięci.

Pełna relacja z wydarzenia tutaj.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
02.01.2017  dniem wolnym od pracy