Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat dotyczący koncertu

Trąby, flety, saksofony i perkusja nad wodą

Tego jeszcze w naszym powiecie nie było. Startuje projekt – realizowany w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego - "Jezioro możliwości - koncerty Powiatowej i Miejskiej Orkiestry Dętej nad akwenami powiatu toruńskiego". Dla słuchaczy będzie to wyjątkowa możliwość posłuchania muzyki w pięknych okolicznościach przyrody, a dla muzyków – okazja, by wypróbować nowe instrumenty zakupione przy wsparciu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Mimo, że orkiestra w tym roku świętuje swoje 150-lecie, to wciąż młoda duchem, pełna energii i otwarta na nowe wyzwania rusza z koncertami nad wody powiatu.

Pierwszy już 23 sierpnia - czwartek, o godz. 18.00, na plaży nad Jeziorem Chełmżyńskim. Dzień później, o tej samej porze - na mostku w Parku 700-lecia w Czernikowie, a w niedzielę o 17:00 na plaży w Kamionkach Małych.

Uczestnicy letnich koncertów usłyszą nie tylko muzykę marszową, ale także rozrywkową. Nie zabraknie utworów z repertuaru Skaldów, z pewnością usłyszymy także takie utwory takie jak Kamień z napisem Love, Jozin z Bazin, Sweet Caroline czy też Dancing Queen.

Na chętnych czekać będą koce plażowe, na których będzie można przysiąść i wysłuchać koncertu. Organizatorzy zadbają także o podniebienie melonanów - dla których przygotowane będą owocowe przekąski. Będzie także okazja, by otrzymać płytę Orkiestry, która nagrana została w pierwszej edycji budżetu obywatelskiego.

Czyż taki koncert nie będzie miłym akcentem na zakończenie wakacji?

My z pewnością będziemy na tych niepowtarzalnych koncertach.

Bądźcie razem z nami!

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.