Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • zdjęcie ze szkolenia

Ostatnie wolne miejsca!

Trwają zapisy na warsztaty organizowane w projekcie finansowanym z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego pn. "Rekonstrukcja tradycyjnego bartnictwa" realizowanego przez Fundację "Leśna Droga" z Gutowa.

17 i 18 sierpnia członkowie Bractwa Bartnego z Augustowa oraz wolontariusze Fundacji, którzy tajniki i umiejętności z zakresu bartnictwa zgłębiali w dziewiczej Puszczy Nalibockiej na Białorusi, podzielą się swoją wiedza.

Pierwszego dnia uczestnicy wykonają kłody bartne metodą tradycyjną oraz poznają sekrety pszczół w ekosystemach leśnych. Drugiego dnia odbędzie się montaż wykonanych barci przy użyciu leziwa.

Zgłoszenia do udziału w warsztatach przyjmowane są pod adresem: fundacja.lesnadroga@gmail.com lub telefonicznie: 509 532 242.

Warto się pospieszyć - zostały ostatnie wolne miejsca!

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.