Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Takie widoki można podziwiać podróżując Wiślaną Trasą Rowerową. To ogólnopolski projekt łączący osiem województw, którego celem jest utworzenie 1200-klilometrowgo szlaku rowerowego wzdłuż rzeki Wisły. W województwie kujawsko-pomorskim biegnie oboma brzegami rzeki, począwszy od granicy woj. mazowieckiego w okolicach Włocławka i Dobrzynia nad Wisłą, aż do granicy woj. pomorskiego w okolicach Grudziądza i Nowego.

Została zaprojektowana z myślą o rowerzystach, którzy choć poznać krajobrazy i zabytki centralnej Polski, dlatego łączy się z wieloma innymi szlakami rowerowymi oraz przebiega w pobliżu stacji kolejowych. Dzięki temu szlak doskonale nadaje się zarówno na długie wyprawy z sakwami, jak i na krótkie wycieczki za miasto. Technicznie trasa jest łatwa a jej pokonanie jej nie powinno sprawić trudności żadnemu rowerzyście. Więcej informacji tutaj. Zapraszamy! :)

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.