Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Zaproszenia na wyjątkowy koncert otrzymali liderzy projektów budżetu obywatelskiego, przedstawiciele pozarządówek działających na terenie powiatu, sołtysi, koła gospodyń wiejskich, społecznicy i lokalni aktywiści, którzy swoją pracą i zaangażowaniem każdego dnia zmieniają powiat toruński na lepsze i sprawiają, że życie jego mieszkańców staje się radośniejsze. Spotkanie było formą podziękowania za ich pomysłowość, wysiłek i społecznikowskie zacięcie.

Wieczór uświetniły występy Orkiestry Dętej Gminy Zławieś Wielka – jednego ze zwycięzców ubiegłorocznego budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego – oraz śpiewającej aktorki Katarzyny Żak. Artystka teatralna i filmowa znana jest z wielu kreacji, jednak z pewnością wielu osobom najbliższa w znakomitej roli Kazimiery Solejukowej w kultowym już dziś serialu „Ranczo”.

Pełna relacja z noworocznego koncertu tutaj.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.