Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Konkurs

Konkurs „Wiedza o powiecie toruńskim”

Co wiecie o swoim powiecie? Na pytania o wydarzenia i zagadnienia związane z powiatem toruńskim odpowiadać będą uczestnicy I edycji Konkursu „Wiedza o Powiecie Toruńskim”, którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Toruniu. Pierwsza edycja odbędzie się w 2018 roku. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych* z terenu powiatu toruńskiego. Celem Konkursu jest:
  • Konkurs "Powiatowy Obiekt Roku"

Konkurs „Powiatowy Obiekt Roku”

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Toruniu I edycji Konkursu „Powiatowy Obiekt Roku”, która wystartuje w 2018 roku.
Jesteś inwestorem, projektantem, wykonawcą, radnym samorządowym, sołtysem, organizacją pozarządową z terenu powiatu toruńskiego? Jeśli tak, ten Konkurs jest właśnie dla Ciebie!
  • Jubileusz 50-lecia ZS im Unii Europejskiej w Chełmży

Święto szkoły i pracowników oświaty

14 października to Dzień Edukacji Narodowej - święto nauczycieli i wszystkich pracowników oświaty. Powiatowe uroczystości tym razem odbyły się w Zespole Szkół im. Unii Europejskiej w Chełmży. Dlaczego właśnie tam? Dlatego, że Szkoła obchodzi w tym roku jubileusz 50-lecia! :)

  • Otwarcie nowej pracowni gastronomicznej

Nowa pracownia zawodowa na 95-lecie szkolnictwa zawodowego w Chełmży!

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych od niedawna mają do dyspozycji nowoczesną pracownię gastronomiczną z zapleczem, gdzie mogą zdobywać praktyczne umiejętności i kucharskie doświadczenie.

  • IMG_1246

Stypendia Starosty wręczone po raz dwunasty

13 września br. podczas uroczystej gali w gościnnych murach Międzynarodowego Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu po raz 12. zostały wręczone stypendia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkujących nasz powiat.

  • List gratulacyjny Starosty Toruńskiego dla stypendysty...

Nabór wniosków o przyznanie stypendiów z Powiatowego Funduszu Stypendialnego na rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zamieszkujący na terenie powiatu toruńskiego mogą ubiegać się o uzyskanie Stypendium z Powiatowego Funduszu Stypendialnego.

Artystyczne spotkania w Czernikowie

W sobotę 27 maja r. odbyły się IX Majowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego, tym razem miejscem spotkania z artystami ludowymi była Gmina Czernikowo.

  • Uczniowie Zespołu Szkół im. Unii Europejskiej w Chełmży w...

"Aniołki sprzątają", czyli Kolędnicy-Wędrownicy w Starostwie

„My jesteśmy Kolędnicy, przybywamy wprost z ulicy, gdzie mróz tęgi trzyma mocno, by Wam szopkę noworoczną, nowoczesną szopkę szkolną tu przedstawić jeśli wolno z życzeniami” – tymi słowami przywitali pracowników Starostwa Powiatowego w Toruniu Kolędnicy.
  • Wręczenie nagród dla najlepszych nauczycieli

Dzień Edukacji Narodowej w Powiecie Toruńskim

5 nauczycieli powiatowych jednostek oświatowych otrzymało z rąk Starosty Toruńskiego Mirosława Graczyka nagrody za wyjątkowe osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze. Uroczystość odbyła się 14 października w Auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chełmży z okazji Dnia Edukacji Narodowej – najważniejszego święta nauczycieli i pedagogów.

STYPENDIA PRZYZNANE!!

Corocznie Starosta Toruński przyznaje najlepszym uczniom ze szkół ponadgimnazjalnych zamieszkujących powiat toruński stypendia z Powiatowego Funduszu Stypendialnego, który jest sztandarowym przedsięwzięciem.

 

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.