Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • wyróżnieni sportowcy z 2015 roku

Sportowe wyróżnienia – trwa nabór wniosków

Już po raz 12 wręczane będą Wyróżnienia Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe. Z każdym rokiem liczba wyróżnionych młodych sportowców jest coraz większa. Jak będzie w tym roku? Niebawem się o tym przekonamy.

W starostwie powiatowym trwa nabór wniosków o przyznanie Wyróżnienia Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe dla najlepszych sportowców powiatu toruńskiego w 2016 roku. Do 10 lutego 2017 r. – decyduje data stempla pocztowego – przyjmowane są zgłoszenia zawodników. Kandydatami mogą być uczniowie szkół reprezentujący szkołę lub sportowcy reprezentujący kluby sportowe z naszego powiatu.  Do wyróżnień zgłaszani mogą być również mieszkańcy odnoszący znaczące sukcesy na niwie sportowej (bez względu na siedzibę klubu w którym trenują). Wyróżnienia przyznawane będą również opiekunom, nauczycielom, trenerom i działaczom, którzy przyczynili się do osiągnięcia przez zawodników sportowych wyników.

Kandydatów zgłaszać mogą zarówno dyrektorzy szkół do których uczęszcza uczeń, stowarzyszenia sportowe oraz radni powiatowi i wójtowie gmin.

Regulamin oraz wzór wniosku znajduje się na stronie internetowej www.powiattorunski.pl. Do wniosku należy załączyć dokumenty potwierdzające osiągnięcie przez zawodnika wyników sportowych.

Wręczenie wyróżnień nastąpi na corocznej gali, która odbędzie się w czerwcu wraz z podsumowaniem powiatowego szkolnego roku sportowego 2016/2017.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.