Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Laureat konkursu 2015

Szukamy osób pozytywnie zakręconych. Znasz takie – zgłoś je już dziś!

Znasz osoby, które działają na rzecz społeczności lokalnej lub są inspiratorami pozytywnych zmian? Takie, które są doskonałym przykładem brania spraw we własne ręce bez oglądania się na innych?  Są pomysłodawcami i organizatorami wartościowych akcji i inicjatyw społecznych?

To dobrze się składa !  Ruszył bowiem nabór do I edycji konkursu „Społecznik Roku Powiatu Toruńskiego”. Do konkursu można zgłosić pełnoletnie osoby lub zespół, którzy w szczególny sposób wyróżniają się w działalności społecznej na rzecz mieszańców powiatu. Komisja konkursowa przy ocenie kandydatów zwróci szczególną uwagę na skuteczność podejmowanych działań, kreatywność, pomysłowość działań jak również na współpracę i angażowanie innych osób.

Termin przyjmowania formularzy zgłoszeniowych upływa 15 listopada. Regulamin i druk formularza do pobrania poniżej. Kandydatów do Konkursu zgłaszać mogą nie tylko instytucje publiczne i organizacje pozarządowe, ale także osoby prywatne.

Na laureata konkursu czeka statuetka oraz nagroda rzeczowa. Wręczenie nagrody odbędzie się podczas Powiatowego Forum organizacji Pozarządowych.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.