Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Kazimierz Musiałowski

Kazimierz Musiałowski – przedstawiciel sektora pozarządowego z Powiatu Toruńskiego do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Urodzony w 1949 r., zamieszkały w Smogorzewcu, gm. Obrowo. Od 2009 r. prezes Klubu Sportowego „Kamus Maraton”. Obecnie radny gminy Obrowo. Ukończył Państwową Szkołę Morską, przez 14 lat pracował na morzu. Od ponad 50 lat zakochany w piosenkach Beatlesów, a od 35 lat miłośnik biegania, aktywny maratończyk,  ukończył 131 maratonów i kilka Supermaratonów. Organizator wielu imprez biegowych (Kamus Cross „Na Skarpie”, Kamus Maraton/Półmaraton oraz Kamus Cross for The Beatles). W 2014 roku ukończył maraton Nordic Walking, został Mistrzem Polski w swojej kategorii wiekowej. Autor książek „Przyjaciele z maratońskich tras”, „764 kilometry dla The Beatles” i „Bieganie po oceanie”.

Kontakt: kamusss@poczta.fm

*** *** ***

Stałym zastępcą przedstawiciela sektora pozarządowego z powiatu toruńskiego do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego jest pani Barbara Mońko-Juraszek - prezes Fundacji "Trybik" z Lubicza.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.