Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

Wejdź do sieci - bezpłatny internet w Twoim domu!

W związku z koniecznością poprawy sytuacji w zakresie wykluczenia cyfrowego w naszym regionie zapraszamy Państwa do włączenia się w realizację projektu p.n. "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego". Celem tego przedsięwzięcia jest likwidowanie wykluczenia cyfrowego na terenie naszego województwa poprzez zapewnienie dostępu do Internetu, technologii informacyjnych i wiedzy osobom podlegającym wykluczeniu. Wsparcie skierowane jest do osób korzystających z pomocy społecznej, uczniów pobierających stypendia socjalne, a także osób niepełnosprawnych, w tym niewidomych. W ramach projektu zostanie dostarczony sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem, zapewniony zostanie dostęp do Internetu, zapewnione zostaną także podstawowe szkolenia z zakresu obsługi komputera i Internetu. Nabór wniosków odbywać się będzie w dniach 13-30 czerwca 2011r.
Więcej informacji na stronie www.wejdzwsiec.pl, pod nr tel (56) 656 10 87 oraz w Urzędach Gmin objętych projektem.
Projekt "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.3 Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu - e-Inclusion.

    [treść archiwalna]
    [treść archiwalna]

« wstecz

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E