Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

Śniadanie Na Trawie – piknik ekologiczny

Impreza organizowana z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska. Piknik organizowany jest przez Pracownię Zrównoważonego Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w ramach Święta Województwa. Co roku zapewniona jest zielona przyjazna przestrzeń, organizatorzy zachęcają do leżenia, patrzenia w niebo, piknikowania w centrum Torunia.

Dożynki ekologiczne w Przysieku

Dożynki Ekologiczne organizowane corocznie przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego to miejsce gdzie zarówno rolnicy i  przetwórcy ekologiczni mogą promować idee rolnictwa ekologicznego. Na imprezie obywają się targi ekologicznej żywności, degustacja potraw z produktów ekologicznych oraz sprzedaż przetworów ekologicznych z całej Polski.

Ekologiczny piknik rodzinny w Józefowie

Z okazji Dnia Dziecka oraz obchodów Światowego Dnia Ochrony Środowiska i Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju, nad jeziorem w Józefowie odbywa się Ekologiczny Piknik Rodzinny. Festyn organizowany jest, w zależności od programu, m.in. przez Starostwo Powiatowe w Toruniu, Urząd Gminy w Lubiczu, Radę Sołecką Młyńca Drugiego, Szkołę Podstawową w Młyńcu Pierwszym, Gminne Koło Wędkarskie w Lubiczu oraz koło PZW przy SM na Skarpie.

Eko-piknik nad Wisłą

Z okazji obchodów Światowego Dnia Ochrony Środowiska oraz Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju w Toruniu, na Bulwarze Filadelfijskim odbył się piknik ekologiczny, którego współorganizatorem był Starosta Toruński.

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E