Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

Kazimierz Musiałowski – przedstawiciel sektora pozarządowego z Powiatu Toruńskiego do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Urodzony w 1949 r., zamieszkały w Smogorzewcu, gm. Obrowo. Od 2009 r. prezes Klubu Sportowego „Kamus Maraton”. Obecnie radny gminy Obrowo. Ukończył Państwową Szkołę Morską, przez 14 lat pracował na morzu. Od ponad 50 lat zakochany w piosenkach Beatlesów, a od 35 lat miłośnik biegania, aktywny maratończyk,  ukończył 131 maratonów i kilka Supermaratonów. Organizator wielu imprez biegowych (Kamus Cross „Na Skarpie”, Kamus Maraton/Półmaraton oraz Kamus Cross for The Beatles). W 2014 roku ukończył maraton Nordic Walking, został Mistrzem Polski w swojej kategorii wiekowej. Autor książek „Przyjaciele z maratońskich tras”, „764 kilometry dla The Beatles” i „Bieganie po oceanie”.

Kontakt: kamusss@poczta.fm

***

Stałym zastępcą przedstawiciela sektora pozarządowego z Powiatu Toruńskiego do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego jest pan Tomasz Szwed - prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego "Włókniarz" w Chełmży.

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E