Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

EU-geniusz i szkoła bez tajemnic
Kiedy rozpoczynaliśmy przygodę z EU-geniuszem na początku roku szkolnego 2014/2015, 19 szkół z terenu powiatu toruńskiego kryło w swych murach wiele naukowych tajemnic. Dziś śmiało możemy stwierdzić, że realizacja projektu pomogła uczniom rozwikłać wiele naukowych tajemnic, a tym samym pomogła osiągnąć lepsze wyniki w nauce.
Wakacyjne stażowanie - podsumowanie
Już po raz drugi w wakacje odbywają się staże zawodowe dla licealistów uczestniczących w projekcie „EU-geniusz i szkoła tajemnic”.
Wakacyjne stażowanie - CZAS START

Już w czerwcu i lipcu, kolejna grupa stażystów będzie zdobywała swoje pierwsze doświadczenie zawodowe. Aby ułatwić dostęp do stażowej dokumentacji, udostępniamy ją Wam oraz Waszym pracodawcom poniżej.

EU-geniusz w obiektywie

Za nami już 11 miesięcy realizacji projektu „EU-geniusz i szkoła tajemnic”. Przez ten czas dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej ze szkół z terenu powiatu toruńskiego organizowane są zajęcia dodatkowe, specjalistyczne, prowadzone jest doradztwo zawodowe, odbywają się staże.

Rekrutacja EU-geniuszy!

Choć rok szkolny dobiega końca EU-geniusz rozpoczyna rekrutować swoją drużynę do szkoły tajemnic, która ruszy pełną parą od września 2014 roku.

Wyprawka dla EU-geniusza

„EU-geniusz i szkoła tajemnic” to projekt realizowany przez Starostwo Powiatowe w Toruniu w partnerstwie z 8 gminami powiatu. Jest współfinansowany ze środków unijnych. Jego wartość to ponad 3 mln zł, które przyczynią się do realizacji jego głównego celu, a mianowicie poprawy wyników egzaminów gimnazjalnych i maturalnych w powiatowych szkołach.

Pora na EU-geniusza!

Był Jaś, była Małgosia . Nadeszła pora na EU-geniusza. Już po raz trzeci powiat toruński podjął się realizacji partnerskiego projektu z gminami w celu wzbogacenia oferty edukacyjnej gimnazjów i liceów z terenu powiatu.

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E