Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

PROJEKTY W OKRESIE PROGRAMOWANIA 2007-2013

 

„Skuteczny Urząd 2014” kolejna edycja programu

Projekt realizowany w ramach poddziałania ,,Wspieranie powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy w realizacji zadań na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w regionie”. Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

„Wsparcie na dobry początek” - poradnictwo, szkolenia i staże

Projekt realizowany w latach 2012-2013, realizowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, PO Kapitał Ludzki,Poddziałanie 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy

„Efektywny Urząd” - projekt realizowany w latach 2012-2014

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Jego celem było utrzymanie w roku 2012 i 2013 dostępności usług w zakresie pośrednictwa pracy i poradnictwa zawodowego.

„Kompetentny Urząd” - realizacja w latach 2011-2012

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania: ,,Wspieranie powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy w realizacji zadań na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w regionie”.

„Skuteczny Urząd” - projekt realizowany w latach 2010-2011

Projekt realizowany w ramach poddziałania: "Wspieranie powiatowych i wojewódzkich urzędów pracyw realizacji zadań na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w regionie”. Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

"Przyjazny Urząd" - projekt realizowany przez PUP dla PT

„Przyjazny Urząd”, realizowany w latach 2009-2010, o wartości 158 400,00 zł

"Moja praca - Moja przyszłość" - projekt PUP dla Powiatu Toruńskiego

Projekt realizowano w latach 2008 – 2013, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, PO Kapitał Ludzki, Poddziałanie 6.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenie poziomu aktywności zawodowej osób bezrobotnych.

"Profesjonalny Urząd" - projekt PUP dla Powiatu Toruńskiego

Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 6.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

PROJEKTY W OKRESIE PROGRAMOWANIA 2004-2006

Projekty dla kobiet na rynku pracy realizowane przez PUP dla Powiatu Toruńskiego

Projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego realizowane przez Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego w latach 2005 – 2007 w ramach Działania 1.6 SPO RZL - „Kobiety na rynku pracy” i „Szansa dla kobiet”.

Wsparcie dla bezrobotnych powyżej 25 roku życia - projekty PUP dla Powiatu Toruńskiego

"Powrót na rynek pracy” 2004 – 2006 (2 projekty) oraz „Startuj od nowa” 2006 - 2007 to projekty realizowane przez Powiatowy Urząd Pracy przy udziale środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 1.3 SPO RZL.

Wsparcie dla bezrobotnej młodzieży i absolwentów szkół - projekty PUP dla Powiatu Toruńskiego

„Szansa dla młodych”, „Młodzież na rynku pracy”, „Moja kariera” to projekty współfinansowane Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 1.2 SPO RZL i realizowane przez Powiatowy Urząd Pracy.

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E