Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

Powiatowy Sportowy Ranking Szkół - 2014/2015

Wzorem lat ubiegłych podczas uroczystości wręczenia „Wyróżnień Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe” dokonano podsumowania Powiatowego Szkolnego Roku Sportowego. Była to także znakomita okazja, by wyrazić uznanie dla pracy szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, które corocznie odnotowują wysokie osiągnięcia sportowe w skali powiatu i województwa oraz podziękować za doskonałe efekty pracy dydaktycznej i zaangażowanie całych społeczności szkolnych w uzyskaniu znakomitych efektów sportowych. Podziękowania skierowano również do burmistrza oraz wójtów powiatu toruńskiego za nieustanną pomoc miasta i gmin w organizacji Mistrzostw Powiatu.

Kto nie był, niech żałuje, bo była to jedna z niewielu chwil, w których można tak mocno poczuć radość szkół, uczniów, nauczycieli z sukcesu. W roku szkolnym 2014/2015 triumfowały: SP Osiek n/Wisłą, SP Lubicz Górny, SP Turzno w kategorii podstawówek, Gimnazjum nr 1 Chełmża, Gimnazjum Łysomice, Gimnazjum Turzno w kategorii gimnazjów oraz ZS CKU w Gronowie, ZS w Chełmży i ZS w Czernikowie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

 

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E