Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA ZAWODY SPORTOWE
KOMUNIKAT

Szkoły przystepujące do współzawodnictwa muszą sie zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl zgodnie z kalendarzem rozgrywek nie później niż do 30 września 2015 r.

KOMUNIKAT

Uprzejmie informuję, że Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Piłce Nożnej Halowej chłopców szkół gimnazjalnych przeniesione zostaną na 2016 rok. O dokładnym terminie zostaną Państwo poinformowani w odrębnym komunikacie. Serdecznie przepraszamy!

KOMUNIKAT

Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym  dziewcząt i chłopców szkół podstawowych odbędą się 16 grudnia 2015 r. w Szkole Podstawowej w Osówce. Start godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy!

KOMUNIKAT

Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym  dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych odbędą się 18 grudnia 2015 r. w Zespole Szkół w Górsku. Start godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy!

RRGULAMIN WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ
REGULAMIN POWIATOWEGO SPORTOWEGO RANKINGU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH

27 kwietnia 2012 r. podczas posiedzenia Zarządu PSZS w Toruniu uchwalony został REGULAMIN POWIATOWEGO SPORTOWEGO RANKINGU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH i PONADGIMNAZJALNYCH 2011/2012

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E