Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

Skłudzewo 2015

Za nami już siódma edycja tej wyjątkowej imprezy, jaką są „Majowe Spotkania Amatorów Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego”. Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia jest Starostwo Powiatowe w Toruniu współpracujące w tym zakresie z Fundacją Piękniejszego Świata w Skłudzewie.           

Zaproszenie na VII Majowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego

Starosta Toruński Mirosław Graczyk serdecznie zaprasza mieszkańców Powiatu Toruńskiego do uczestnictwa w VII Majowych Spotkaniach Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego, które odbędą się w dniu 16 maja 2015 r. w godz. 11:00-14:00, na terenie Fundacji Piękniejszego Świata w Skłudzewie, gm. Zławieś Wielka.

Skłudzewo przyciąga artystów
Mimo nie sprzyjającej pogody, VI Majowe Spotkania Twórców Amatorów Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego przyciągnęły tłumy artystów, którzy jak co roku z dumą prezentowali owoce swojej ciężkiej pracy oraz talentu.
Zapraszamy na VI Majowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki
VI Majowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego, to niezwykle ważne spotkanie integracyjne twórców kultury i sztuki działających na terenie naszego powiatu.
Jubileuszowe Majowe Spotkanie Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego za nami!

W miłej atmosferze i przy pięknej pogodzie upłynęły Jubileuszowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego, które są doskonałą okazją do zapoznania się z dorobkiem artystycznym powiatu, a samym twórcom zapewniają możliwość spotkania, integracji i wymiany doświadczeń. V edycja tego spotkania pokazała, że na trwałe wpisały się one w majowy krajobraz Skłudzewa.

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E