Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

"Mieszkam w ciekawym miejscu - uczestniczę w ciekawych projektach" rusza III edycja konkursu plastycznego!

Już po raz trzeci Starostwo Powiatowe w Toruniu zaprasza dzieci i młodzież powiatu toruńskiego do udziału w konkursie plastycznym z cyklu „Mieszkam w ciekawym miejscu”. W tym roku, w związku z zakończeniem projektu „Z Małgosią po naukę”, realizowanego we wszystkich szkołach powiatu, Konkurs dotyczył będzie właśnie zajęć, które odbyły się w ramach tego Projektu.

Idea powiatowego konkursu plastycznego w poprzednich latach okazała się strzałem w dziesiątkę. Wysoki poziom konkursu, profesjonalne jury i ciekawe nagrody – pozwalające laureatom rozwijać ich plastyczne talenty – spowodowały, że na adres Starostwa nadesłano setki prac! Najciekawsze prace wyeksponowaliśmy na wystawie pokonkursowej oraz w galerii na stronie internetowej powiatu. Ponieważ udział w tej artystycznej przygodzie okazał się tak dużym i ważnym przeżyciem zarówno dla uczniów i ich opiekunów jak i dla organizatorów oraz jury, postanowiliśmy w tym roku wykorzystać to zainteresowanie, by wydobyć, dostrzec i ocenić to, co najważniejsze, czyli efekty Projektu widziane oczami tych, dla których wszyscy pracowaliśmy przez wiele miesięcy przy realizacji zadań związanych z Projektem.

Mamy więc przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III Edycji Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży, w tym roku pod nazwą „Mieszkam w ciekawym miejscu – uczestniczę w ciekawych projektach”. Konkurs ma na celu pokazanie emocji, wrażeń i wspomnień uczestników warsztatów, kół zainteresowań, pokazów, koncertów i przedstawień, zrealizowanych w Projekcie. Jury wyłoni zwycięskie prace w czterech przedziałach wiekowych: dla uczniów klas I-III oraz IV-VI szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Spośród zgłoszonych do Konkursu prac zostanie wybranych minimum 12 (3 w każdej kategorii wiekowej). Nagrody otrzymają zarówno zwycięzcy, jak i najbardziej aktywne placówki i opiekunowie. Konkurs rozpoczyna się 1 września. Na prace - nadesłane pocztą lub dostarczone bezpośrednio do Starostwa Powiatowego - czekamy do 20 września 2010 r. W załączeniu przesyłamy regulamin Konkursu wraz z kartą zgłoszenia. Ciekawe nagrody czekają!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie. Szczegółowych informacji udziela p. Agnieszka Niwińska (rzecznik@powiattorunski.pl, 56/622 88 52).

poniżej regulamin III edycji Konkursu:

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

« wstecz

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E