Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

Zwycięski fotograf odjechał rowerem!

Włączając się w ogólnopolskie obchody Dni Dziedzictwa - 24 września 2009 r. nagrodziliśmy laureatów naszego Wakacyjnego Konkursu Fotograficznego.

W tym roku zadanie konkursowe okazało się trudniejsze i niewiele osób uporało się z rozwiązaniem fotograficznych zagadek. Aby wziąć udział w losowaniu nagród należało rozpoznać, odnaleźć i sfotografować się na tle wszystkich obiektów, których zdjęcia umieściliśmy na ostatniej stronie poprzedniego numeru miesięcznika „Powiat Toruński” oraz przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Toruniu komplet zdjęć.
Uczestnicy konkursu podróżując po terenach powiatu toruńskiego mieli okazję zetknąć się z historią tych ziem, której pamiątkami dziś są sfotografowane przez nich miejsca. Poza ciekawą propozycją spędzania aktywnie wakacyjnych dni, udział w Konkursie dawał także możliwość zdobycia cennych nagród! Wśród uczestników zabawy rozlosowaliśmy bowiem wysokiej klasy rower – doskonałą zachętę do planowania kolejnych wypraw po powiecie oraz odtwarzacze mp4 i mp3, które umilą kolejne wycieczki.

I nagrodę w postaci roweru odebrał Pan Rajmund Czechowski z Torunia, a nagrody za wyróżnienia Panowie  Artur Kurek, Mariusz Strzelecki i  Krzysztof Kowalski.
Laureaci podzielili się wrażeniami z wakacyjnych wycieczek w poszukiwaniu konkursowych obiektów. Jako organizatorzy konkursu spodziewaliśmy się, że trudności może przysporzyć odnalezienie krzyża w Zębowie. Tymczasem uczestnicy konkursu nie mieli z tym problemu. Największym wyzwaniem okazało się odszukanie dzwonnicy w Wilczych Kątach oraz dworca w Mirakowie.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Szansa na znalezienie się w gronie laureatów i cenne nagrody dla wszystkich zainteresowanych juz za rok - zapraszamy do udziału w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym 2010!

Fundatorami nagród w Konkursie były:
Agencja Ochrony Osób i Mienia „Taurus” z Chełmży – fundator wysokiej klasy roweru
Firma „Aris” z Chełmży - fundator sprzętu audio w postaci odtwarzaczy mp4 i mp3

 

« wstecz

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E