Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

Przydadzą się kredki i farby - nowy Konkurs Starostwa Powiatowego w Toruniu

Do udziału w naszym najnowszym konkursie zapraszamy dzieci i młodzież.
Konkurs Plastyczny dla p.n. „Mieszkam w ciekawym miejscu” ma na celu zwrócenie uwagi uczestników na walory turystyczne, historyczne i architektoniczne naszej małej ojczyzny, budowanie tożsamości lokalnej mieszkańców powiatu toruńskiego, a przy okazji poznawanie historii i dziedzictwa kulturowego regionu.

Czekamy na prace, których tematem są ciekawe - pod względem historycznym, kulturowym, architektonicznym lub przyrodniczym – zakątki w okolicy miejsca zamieszkania uczestnika Konkursu, na terenie powiatu toruńskiego.


Do udziału w Konkursie zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i ośrodków opiekuńczo-wychowawczych z terenu powiatu, oraz uczestników zajęć w gminnych ośrodkach kultury i bibliotekach.


Jury wyłoni zwycięskie prace w trzech przedziałach wiekowych: uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Spośród zgłoszonych do Konkursu prac zostanie wybranych minimum 9 (3 w każdej kategorii wiekowej). Nagrody otrzymają zarówno zwycięzcy, jak i najbardziej aktywne placówki i opiekunowie.
Konkurs rozpoczyna się 1 października. Na prace - nadesłane pocztą lub dostarczone bezpośrednio do Starostwa Powiatowego - czekamy do 25 października 2009 r.

Poniżej do pobrania regulamin Konkursu wraz z kartą zgłoszenia.


Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie - ciekawe nagrody czekają!


Szczegółowych informacji udziela p. Agnieszka Niwińska (rzecznik@powiatttorunski.pl, 56/662 88 52).

« wstecz

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E