Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

Pomagają nam:

Laureaci naszych konkursów nagradzani są ciekawymi i cennymi nagrodami. Nie byłoby to możliwe gdyby nie życzliwość sponsorów. Dziękujemy wszystkim firmom, instytucjom i osobom, które wpierają nas w naszych przedsięwzięciach!

"Mieszkam w ciekawym miejscu - uczestniczę w ciekawych projektach" rusza III edycja konkursu plastycznego!

Już po raz trzeci Starostwo Powiatowe w Toruniu zaprasza dzieci i młodzież powiatu toruńskiego do udziału w konkursie plastycznym z cyklu „Mieszkam w ciekawym miejscu”. W tym roku, w związku z zakończeniem projektu „Z Małgosią po naukę”, realizowanego we wszystkich szkołach powiatu, Konkurs dotyczył będzie właśnie zajęć, które odbyły się w ramach tego Projektu.

Powiat jak malowany - na blisko pół tysiącu rysunków

489 prac – dokładnie o 300 więcej niż rok temu! - napłynęło na II edycję Powiatowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w ciekawym miejscu”. 29 grudnia 2010 r. w czasie obrad Komisji Konkursowej sala konferencyjna Starostwa Powiatowego Toruniu wprost tonęła w barwach jesieni emanujących z rysunków, plastelinowych wyklejanek, akwareli, grafik i wycinanek przygotowywanych w tym roku pod hasłem „Moje ulubione miejsce na jesienny spacer”.

Odkryjmy wspólnie najciekawsze zakątki powiatu!

Jesienią zeszłego roku Starostwo Powiatowe w Toruniu po raz pierwszy zaprosiło dzieci i młodzież powiatu toruńskiego do udziału w konkursie plastycznym pt. „Mieszkam w ciekawym miejscu”. Idea Konkursu - który dla wychowanków i nauczycieli plastyki miał być okazją do odkrywania na nowo najbliższej okolicy i budowania więzi z „małą ojczyzną” - okazała się strzałem w dziesiątkę. Mali plastycy odkryli w swoim najbliższym otoczeniu mnóstwo ciekawych miejsc i podzielili się tymi odkryciami przelewając swoje wrażenia na papier. Na adres Starostwa nadesłano setki prac! Ponieważ udział w tej artystycznej przygodzie okazał się tak dużym i ważnym przeżyciem zarówno dla uczniów i ich opiekunów jak i dla organizatorów oraz jury, postanowiliśmy kontynuować ideę Konkursu.

Nagrody w konkursie fotograficznym rozlosowane

Z przyjemnością informujemy, że 24 września 2010 r. odbyło się losowanie nagród w naszym Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym! Poza ciekawą propozycją spędzania aktywnie wakacyjnych dni, udział w Konkursie dawał także możliwość zdobycia ciekawych nagród! Do rozlosowania wśród uczestników zabawy były akcesoria rowerowe, albumy oraz różnego rodzaju drobiazgi przydatne podczas rowerowych wypraw po powiecie. Podczas spotkania podsumowującego Starosta Toruński pan Mirosław Graczyk wręczył uczestnikom konkursu bądź ich przedstawicielom nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Wszystkim konkursowiczom raz jeszcze dziękujemy za udział w naszej zabawie a osoby, które w dniu 12 października nie mogły przybyć na spotkanie prosimy o kontakt w sprawie nagród. Wydział Rozwoju i Projektów Europejskich, I piętro, pok. 115, Starostwo Powiatowe w Toruniu, ul. Towarowa 4-6, 87-100 Toruń.
 

Czy znasz nasz powiat? Sprawdź - przygoda i nagrody czekają!

Drodzy Czytelnicy!
Wakacje tuż tuż, więc zgodnie z tradycją, zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy łączącej przyjemność zwiedzania naszego powiatu i fotografowania z możliwością wygrania atrakcyjnych i cennych nagród! W naszej zabawie może wziąć udział każdy - niezależnie od miejsca zamieszkania. Liczy się chęć poznania nowych, fascynujących, a często wciąż nieodkrytych miejsc! Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy – przygoda i nagrody czekają!

Znamy już laureatów konkursu "Mieszkam w ciekawym miejscu"!

13 listopada 2009 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego Toruniu odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej Konkursu Plastycznego „Mieszkam w ciekawym miejscu”.
Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem – ze wszystkich gmin powiatu napłynęły dziesiątki prac. Dzieci i młodzież włożyli w ich przygotowanie mnóstwo czasu i serce.

Przydadzą się kredki i farby - nowy Konkurs Starostwa Powiatowego w Toruniu

Do udziału w naszym najnowszym konkursie pn. "Mieszkam w ciekawym miejscu" zapraszamy dzieci i młodzież. Czekamy na prace, których tematem są ciekawe - pod względem historycznym, kulturowym, architektonicznym lub przyrodniczym – zakątki w okolicy miejsca zamieszkania uczestnika Konkursu, na terenie powiatu toruńskiego.

Na prace czekamy do 25 października 2009 r.

  • I Miejsce - p. Rajmund Czechowski odbierający dyplom i...
Zwycięski fotograf odjechał rowerem!

Włączając się w ogólnopolskie obchody Dni Dziedzictwa - 24 września 2009 r. nagrodziliśmy laureatów naszego Wakacyjnego Konkursu Fotograficznego. I nagrodę w postaci roweru odebrał Pan Rajmund Czechowski z Torunia, a nagrody za wyróżnienia Panowie  Artur Kurek, Mariusz Strzelecki i  Krzysztof Kowalski. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Szansa na znalezienie się w gronie laureatów i cenne nagrody dla wszystkich zainteresowanych juz za rok - zapraszamy do udziału w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym 2010!

  • Wręczenie nagród laureatom konkursu "Piękna Zagroda 2009"
Konkurs „Piękna Zagroda 2009” rozstrzygnięty!!!

Znamy już laureatów 9. edycji Konkursu „Piękna Zagroda” współorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Toruniu, Urzędy Gmin oraz Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie Oddział w Przysieku. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w czasie sobotniego festynu „Barwy Lata, Dary Jesieni” w Przysieku. A było o co walczyć! Wysiłki laureatów zostały nagrodzone wspaniałymi i cennymi nagrodami.

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E