Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

Mamy nowych stypendystów!

Liczba prymusów w naszym powiecie z roku na rok jest coraz większa, do 15 lipca br. wpłynęło do Starostwa Powiatowego w Toruniu aż 150 wniosków o przyznanie stypendium z Powiatowego Funduszu Stypendialnego. Spośród nich aż 142 spełniało wymagania formalne, co oznacza, że wnioskodawcy zamieszkują powiat toruński i jako uczniowie szkoły ponadgimnazjalnej uzyskali co najmniej średnią ocen 4,75 i bardzo dobre zachowanie.

Stypendium zostało przyznane na okres roku szkolnego, w wysokości 100 zł miesięcznie. Uprzejmie prosimy wszystkich stypendystów, którzy nie złożyli wcześniej oświadczenia o numerze konta oraz druku PIT-2c o przekazanie brakujących dokumentów do Starostwa Powiatowego w Toruniu do dnia 16 września 2014 r.. W przypadku braku możliwości przekazywania stypendium na konto, będzie je można pobierać w kasie Starostwa Powiatowego w Toruniu, ul. Towarowa 4-6, (parter budynku,  kasa czynna poniedziałek, środa, czwartek w godz. 7:30-14:00, wtorek w godz. 7:30-15:00, piątek w godz. 7:30-13:00) za okazaniem dowodu tożsamości.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie stypendiów, które odbędzie się 29 września 2014 r. o godz. 13:00 w Starostwie Powiatowym w Toruniu, ul. Towarowa 4-6, sala 123, I piętro.

Lista stypendystów w roku szkolnym 2014/2015 (alfabetycznie):

  1. Adamska Kinga
  2. Baranowska Anna
  3. Błaszczyk Paulina
  4. Bogusz Natalia
  5. Borowski Maciej
  6. Branicka Anna
  7. Burchardt Sebastian
  8. Celmer Alicja
  9. Chojnacka Oliwia
  10. Chojnicka Agata
  11. Chojnicki Damian
  12. Cicha Dominika
  13. Ciesielska Sandra
  14. Curlej Sandra
  15. Czarkowski Tomasz
  16. Ćwikliński Marek
  17. Demiańczuk Michał
  18. Doligalska Alicja
  19. Dorosińska Magdalena
  20. Dulska Natalia
  21. Dumała Joanna
  22. Falkiewicz Piotr
  23. Filarski Sajmon
  24. Finc Aleksandra
  25. Gerc Magdalena
  26. Głowacka Aleksandra
  27. Gniadek Monika
  28. Górczyńska Klaudia
  29. Gruszka Natalia
  30. Grzelak Marta
  31. Guttfeld Kinga
  32. Hagge Alexander
  33. Janczewska Paulina
  34. Janiszewska Olga
  35. Jankowska Julia
  36. Jankowska Julia
  37. Jarocka Natalia
  38. Jastrzembska Dominika
  39. Jopp Wiktoria
  40. Kamińska Natalia
  41. Katulska Dominika
  42. Kaźmierczak Ewelina
  43. Kępińska Magdalena
  44. Klamczyńska Natalia
  45. Klotz Miłosz
  46. Kolasa Kamil
  47. Kolonko Kinga
  48. Kołacińska Beata
  49. Kowalska Agnieszka
  50. Kowalska Anita
  51. Kowalska Anna
  52. Kowalska Justyna
  53. Krempeć Karolina
  54. Krupcała Michał
  55. Krupińska Kamila
  56. Krystek Maria
  57. Krywalski Rafał
  58. Krzemkowska Żaneta
  59. Kucharska Fanny
  60. Kucharski Wiktor
  61. Kuzimkowska Paulina
  62. Kwiatkowski Błażej
  63. Laskowska Katarzyna
  64. Lewandowska Agata
  65. Lewandowska Aneta
  66. Lipka Anna
  67. Lis Justyna
  68. Lis Katarzyna
  69. Lubas Klaudia
  70. Łapacz Anna
  71. Maciąg Magdalena
  72. Majchrzak Małgorzata
  73. Makowska Karolina
  74. Martewicz Izabela
  75. Meissner Katarzyna
  76. Mielczarek Wojciech
  77. Mikołajczyk Weronika
  78. Napora Emilia
  79. Noworocka Agata
  80. Nowogórski Jakub
  81. Olechnicka Arleta
  82. Olszewska Sandra
  83. Ostrowska Paulina
  84. Paradowska Patrycja Kinga
  85. Pawłowska Joanna
  86. Paziewska Emilia
  87. Pietruszewska Karina
  88. Polak Magdalena
  89. Potocka Aleksandra
  90. Przewięźlikowska Aleksandra
  91. Przybyszewska Lena
  92. Puwalska Klaudia
  93. Reszkowski Michał
  94. Rękawek Natalia
  95. Roj Anna
  96. Romanowski Piotr
  97. Roskwitalska Monika
  98. Rozworski Bartłomiej
  99. Ruszkiewicz Izabela
  100. Rutkowska Sylwia
  101. Sajnóg Klaudia
  102. Santorek Paulina
  103. Skórcz Zuzanna
  104. Skuza Zuzanna
  105. Smolska Joanna
  106. Staniszewski Patryk
  107. Stawska Marta
  108. Strzałkowska Jagoda
  109. Syska Dominik
  110. Szatkowska Justyna
  111. Szczepańska Zuzanna
  112. Szenkowska Paulina
  113. Szprenglewski Bartosz
  114. Szymańska Martyna
  115. Śliwiński Karol
  116. Trzpiot Aleksandra
  117. Tuora Paulina
  118. Urbanowska Kamila
  119. Urbańska Daria
  120. Walerych Klaudia
  121. Walkowiak Nikola
  122. Wasiniak Dominika
  123. Watrak Sara
  124. Werner Anna
  125. Wichowicz Iwona
  126. Widła Anna
  127. Wierzbowska Marlena
  128. Wilczyńska Julia
  129. Wiligalska Marta
  130. Wiśniewska Marzena
  131. Wronka Zuzanna
  132. Wróblewska Maria
  133. Wróblewska Weronika
  134. Wycinka Weronika
  135. Zarzyka Jakub
  136. Zielińska Karina
  137. Zieliński Paweł
  138. Zieliński Sławomir
  139. Ziółkowska Magdalena
  140. Zmudziński Szymon
  141. Zyblewska Karolina
  142. Żebrowska Kinga

« wstecz

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E