Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

Jak co roku Starosta Toruński przyznał najlepszym uczniom ze szkół ponadgimnazjalnych zamieszkujących powiat toruński stypendia na rok szkolny 2015/2016.

Powiatowy Fundusz Stypendialny jest sztandarowym przedsięwzięciem, z którego korzysta młodzież z całego powiatu. W ubiegłym roku szkolnym stypendystami Starosty Toruńskiego zostało 142 młodych ludzi uczęszczających do szkół ponadgimnazjalnych.
 

 

Stypendia 2015

Wydział Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Toruniu uprzejmie informuje, że uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zamieszkujący na terenie powiatu toruńskiego mogą ubiegać się o uzyskanie Stypendium z Powiatowego Funduszu Stypendialnego do dnia 15 lipca 2015 r.

Mamy nowych stypendystów!

Komisja Stypendialna przyznała 142 uczniom stypendia z Powiatowego Funduszu Stypendialnego.

STYPENDIA 2014
Do 15 lipca można składać wnioski o przyznanie stypendium z Powiatowego Funduszu Stypendialnego.

Stypendia Starosty Toruńskiego

Uroczyste wręczenie stypendiów - za nami!
20 września punktualnie o godzinie 14:00 stypendyści Powiatowego Funduszu Stypendialnego spotkali się w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Toruniu na uroczystym spotkaniu z okazji przyznania stypendiów.
Stypendia przyznane!
Komisja Stypendialna przyznała 110 uczniom stypendia z Powiatowego Funduszu Stypendialnego.
Dłuższy termin składania wniosków

Wydział Edukacji i Spraw Społecznych informuje, że termin składania wniosków o przyznanie stypendium z Powiatowego Funduszu Stypendialnego został wydłuzony do 15 lipca.

Stypendia 2013
Po raz kolejny zdolna młodzież z Powiatu Toruńskiego, wraz z otrzymaniem świadectw szkolnych będzie mogła ubiegać się o stypendium z Powiatowego Funduszu Stypendialnego.

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E