Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

Złoty i srebrny medal Mistrzostw Świata

W dniach 12-18.10.2015 w miejscowości Koper (Słowenia) odbyły się pierwsze w historii - łączące trzy nurty karate: tradycyjne, kontaktowe oraz generalne - Mistrzostwa Świata Karate UWK (United World Karate).

Medale Mistrzostw Polski dla kolarzy z Chełmży

W dniach 17-18 października na torze kolarskim w Pruszkowie odbyły się zawody kolarskie w ramach Mistrzostw Polski PZKOL oraz Mistrzostw Polski LZS. Wspaniały występ zaliczyli bracia Adrian i Kamil Waleccy. Ten drugi zdobył swój pierwszy w karierze medal M.P. LZS zdobywając brązowy medal w jeździe drużynowej na czas kategorii U23.

Aula pękała w szwach

Ponad 120 zawodników i 26 trenerów otrzymało Wyróżnienie Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe w 2014 roku.

Fundacja "Leśna Droga" zaprasza

Nie wiesz jak wykorzystać długi majowy weekend? Fundacja "Leśna Droga" ma dla ciebie propozycję. W związku z otwarciem sezonu wiosenno-letniego Nordic Walking zaprasza do wspólnego inauguracyjnego spotkania.

Święto piłki ręcznej w Lubiczu

Ostatni weekend marca to wielkie święto piłki ręcznej w Lubiczu.  Uczniowski Klub Sportowy „Drwęca Novar” Lubicz, przy wsparciu Dyrekcji ZS nr 1 w Lubiczu, zorganizował V Wiosenny Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Juniorek Młodszych.

Nauczyciele i samorządowcy na wagarach…

Pierwszego dnia wiosny nauczyciele i pracownicy samorządowi z powiatu toruńskiego zamiast topić marzannę … spotkali się przy tenisowym stole.

Rakietki w dłoń!

Po raz piętnasty w Zespole Szkół, CKU w Gronowie samorządowcy spotkają się przy stole … .

 

Sportowe perełki - trwa nabór wniosków

O tym, że Powiat Toruński utalentowanymi sportowcami słynie nie trzeba nikogo przekonywać. Wiedzą o tym zarówno gminni koordynatorzy sportu jak również władze Powiatu, które corocznie honorują uzdolnionych sportowców. Kogo uhonorują w tym roku? W Starostwie ruszył nabór wniosków.

Grzegorz Strzałkowski Mistrzem Chełmżyńskiej Ligi Baśki

W dniu 13 grudnia br., w sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury odbył się X i zarazem finałowy, turniej „Chełmżyńskiej Ligi Baśki”. O miano najlepszego gracza walczyło 31 zawodników z Chełmży, Łysomic i Gniewu.

Trójka Górsk - reaktywacja

Uczniowski Klub Sportowy Trójka Górsk został założony w 1996 roku. W pierwszym okresie swojej działalności w klubie działały sekcje piłki nożnej dziewcząt i chłopców oraz lekkiej atletyki. Swoistym ewenementem była drużyna piłki nożnej dziewcząt – jedna z pierwszych w regionie. Dziewczęta odnosiły sukcesy na poziomie ogólnopolskim. Również chłopcy osiągali liczne sukcesy m.in. zwycięstwo finale wojewódzkim turnieju Coca - Cola CUP.

VII Andrzejkowy Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

21-23 listopada 2014 r. w Lubiczu odbył się VII Andrzejkowy Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Drwęca Novar Lubicz a współorganizatorem ZS nr 1 w Lubiczu oraz ZS nr 2 w Grębocinie.

Chwile sportowych emocji

W piątek, 13 czerwca 2014 r., w nowej auli Zespołu Szkół, CKU w Gronowie spotkali się najlepsi sportowcy z całego powiatu toruńskiego. Pomimo daty, uważanej powszechnie za pechową, dziewiąta Gala Wyróżnień Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe w 2013 roku okazała się wyjątkowo udana.

Międzypowiatowe potyczki sportowe

14 czerwca 2014 r., w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Koronowie, prawie 200 urzędników z powiatów toruńskiego i bydgoskiego stanęło do sportowej rywalizacji w „III Samorządowym Festynie Sportowym Powiatów Bydgoskiego i Toruńskiego”.

Mamy nowych mistrzów!

Tradycyjnie już w sobotnie przedpołudnie 5 kwietnia 2014 r. Gronowo zamieniło się w powiatową stolicę tenisa stołowego. Miłośnicy ping-ponga z całego powiatu zjechali do Zespołu Szkół CKU w Gronowie i po raz czternasty rozegrali „Mistrzostwa Nauczycieli, Radnych oraz Pracowników Samorządowych w tenisie stołowym”.

V Wiosenny Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Juniorek Młodszych

28-30 marca w Lubiczu odbył się IV Wiosenny  Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Juniorek Młodszych pod patronatem Przewodniczącej Rady Gminy, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Drwęca Novar Lubicz oraz ZS nr 1 w Lubiczu.

Zostań mistrzem rakietki!

5 kwietnia br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół, CKU w Gronowie radni i pracownicy samorządowi oraz pracownicy i nauczyciele jednostek organizacyjnych prowadzonych przez samorządy z terenu powiatu toruńskiego chwycą w dłonie rakietki i rozegrają czternaste Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli, Radnych i Pracowników Samorządowych w Tenisie Stołowym.

Grand Prix Powiatu Toruńskiego w Brydżu - zapraszamy na II rozdanie!
 

W najbliższą sobotę 22 lutego 2014 r. rozegrany zostanie II Turniej Brydżowy o Grand Prix Powiatu Toruńskiego. Zmagania rozpoczniemy od godz. 9:30. Spotykamy sie tradycyjnie w Zespole Szkół w Lubiczu Górnym. Serdecznie zapraszamy! Ze sportowym pozdrowieniem organizatorzy zawodów: Starostwo Powiatowe w Toruniu i Klub Sportowy Krobia.

Brydżowe Grand Prix Powiatu Toruńskiego 2014 - I rozdanie

Po świąteczno-noworocznej przerwie ruszyły rozgrywki o GP 2014 Powiatu Toruńskiego w Brydżu Sportowym. Na starcie rozegranych 26 stycznia zawodów stanęło 16 par z terenu naszego powiatu. W zawodach, które na stałe wpisują się w powiatowy kalendarz zmagań sportowych prócz par, które rywalizowały w zeszłym roku, dołączyły nowe. Cieszy również fakt, że w rozrywkach sportowo umysłowych coraz liczniej reprezentowane są duety rodzinne.

Grand Prix Powiatu Toruńskiego w Brydżu Sportowym czas zacząć!!!

W najbliższą sobotę 26 stycznia 2014 r. rozpoczynamy tegoroczne zmagania o Grand Prix Powiatu Toruńskiego w Brydżu Sportowym. Pierwsze zawody rozegrane zostaną tradycyjnie w sali Zespołu Szkół w Lubiczu Górnym. Początek zmagań od godz. 9:30. Serdecznie zapraszamy!

Wybieramy sportowców roku

Nasz powiat obfituje w utalentowanych sportowców – kolarzy, piłkarzy, siatkarki, lekkoatletów, karateków, bokserów i wielu innych.  Kto w tym roku otrzyma wyróżnienie za osiągnięcia sportowe? O tym zadecyduje specjalnie w tym celu powołana komisja. W Starostwie trwa właśnie nabór wniosków.

Finałowe rozdanie brydżowe

Klub Sportowy Krobia i Starostwo Powiatowe w Toruniu organizatorzy Powiatowego Turnieju Brydża Sportowego  zapraszają wszystkich chętnych mieszkańców powiatu toruńskiego do udziału w dziewiątych, finałowych, zawodach z cyklu Grand Prix 2013 Powiatu Toruńskiego. Turniej zostanie rozegrany 14 grudnia 2013 roku w Zespole Szkół w Lubiczu Górnym przy ul. Piaskowej 23.

Kolejne rozdania brydżowe za nami!!!

28 września 2013 roku w Zespole Szkół w Lubiczu Górnym odbył się kolejny, szósty turniej o Grand Prix Powiatu Toruńskiego w Brydżu Sportowym. Na starcie zawodów stanęło tym razem 28 osób reprezentujących gminę Czernikowo, Lubicz, Obrowo oraz mieszkańcy Torunia.

W rok po EURO znów zagrali - emocje jak przed rokiem!

Kolejna impreza sportowa organizowana przez KS Krobia przeszła do historii. 21 września na trzech orlikach równolegle rozgrywany był Powiatowy Turniej Piłki Nożnej pod nazwą „Rok po EURO”.  Do rozgrywek zgłosiło się ostatecznie 104 zawodników reprezentujących 13 drużyn. Uczestnicy zostali podzieleni na 3 grupy, które rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym. W meczach grupowych nie brakowało niespodzianek, a za największą trzeba uznać odpadnięcie na tym etapie rozgrywek zespołu Saturn Młyniec - zwycięzcy pierwszej edycji Pucharu Wójta gminy Lubicz. Ostatecznie do ćwierćfinałów awansowały: Oldboys Brzeźno, KS Wisła Osiek i Promil Turzno z grupy rozgrywającej swoje mecze w Turznie; Świeżaki Lubicz, ADP SHIVA Obrowo, Amper Turzno z grupy rozgrywającej swe mecze w Gostkowie; KS Krobia i Koniczynka Czernikowo z grupy rozgrywającej swe mecze w Lubiczu.

Piąte rozdanie - Grand Prix Powiatu Toruńskiego

Klub Sportowy Krobia i Starostwo Powiatowe w Toruniu organizatorzy Powiatowego Turnieju Brydża Sportowego  zapraszają  wszystkich chętnych mieszkańców powiatu toruńskiego do udziału w V zawodach o Grand Prix 2013 Powiatu Toruńskiego. Turniej zostanie rozegrana w dniu 31 sierpnia 2013 roku w Zespole Szkół w Lubiczu Górnym przy ul. Piaskowej 23. Początek zmagań godz. 10:00

Szczypiornistki z Lubicza Mistrzyniami Polski

Wielki sukces odniosły piłkarki ręczne ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubiczu w składzie: Jakubiak Martyna, Wilamowska Natalia, Torkowska Lena, Makowska Laura, Krzywdzińska Roksana, Igła Kornelia, Kowalska Kinga, Lipertowicz Wanessa, Bednarz Dominika, Kasprzak Wiktoria, Albertin Małgorzata, zdobywając I miejsceII Ogólnopolskim Turnieju "Szczypiorniak na Orlikach 2013", który odbył się w dniach 14-16 czerwca w Zielonej Górze.

Czwarte rozdanie - Grand Prix Powiatu Toruńskiego

Klub Sportowy Krobia i Starostwo Powiatowe w Toruniu organizatorzy Powiatowego Turnieju Brydża Sportowego  zapraszają  wszystkich chętnych mieszkańców powiatu toruńskiego do udziału w IV zawodach o Grand Prix 2013 Powiatu Toruńskiego. Turniej zostanie rozegrana w dniu 15 czerwca 2013 roku w Zespole Szkół w Lubiczu Górnym przy ul. Piaskowej 23.

Wielki sukces piłkarek „Trójki” Górsk!!!

16 maja w Żninie odbył się wojewódzki finał XVIII Turnieju im. M. Wielgusa w piłce nożnej dzieci do lat 11. W turnieju uczestniczyła drużyna dziewcząt UKS „Trójka” Górsk, która niespodziewanie zdobyła brązowe medale!. Dziewczęta zajęły II miejsce w grupie wygrywając z SP Izbica Kujawska 4:0 oraz Tęczą II Bydgoszcz 3:1 oraz przegrywając z UKS Gol Brodnica 1:2. W ćwierćfinale nasze zawodniczki pokonały jednego z faworytów turnieju Tęczę Bydgoszcz I po rzutach karnych 2:1 ( w regulaminowym czasie było 3:3). W półfinale uległy Szóstce Inowrocław 0:5, by w meczu o III miejsce wygrać z lokalnym rywalem Orkanem Zławieś Wielka 1:0.  Kinga Łukasik – napastniczka „Trójki” Górsk została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Opiekunem drużyny jest Adam Lubiński. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej klubu: www.trojkagorsk.pl

Trzecie rozdanie brydżowe już za nami

13 kwietnia 2013 roku w Zespole Szkół w Lubiczu Górnym odbył się kolejny, trzeci turniej o Grand Prix Powiatu Toruńskiego w Brydżu Sportowym. Na starcie zawodów stanęło tym razem 28 osób reprezentujących gminę Czernikowo, Lubicz,  Obrowo oraz mieszkańcy Torunia.

Piłeczki poszły w ruch

Wraz z promieniami pierwszego, prawdziwie wiosennego słońca, w sobotę 6 kwietnia br. w Zespole Szkół, CKU w Gronowie, czterdziestu miłośników aktywnego spędzania czasu chwyciło rakietki w dłoń i rozegrało XIII Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli, Radnych i Pracowników Samorządowych w tenisie stołowym.

Trzecie rozdanie - Grand Prix Powiatu Toruńskiego

Starostwo Powiatowe w Toruniu wraz z Klubem Sportowym Krobia,  zapraszają wszystkich chętnych mieszkańców powiatu toruńskiego do udziału w rozgrywkach brydżowych, których trzecia edycja odbędzie się 13 kwietnia 2013 roku w Zespole Szkół w Lubiczu Górnym przy ul. Piaskowej 23. Początek zmagań godz. 10:00. Zgłoszenia par do turnieju proszę przesyłać na adres  kskrobia@gmail.com lub telefonicznie pod numerem telefonu 790 004 091 do dnia 12 kwietnia 2013 włącznie. Uwaga: Wpisowe 15 zł od osoby. (10 zł sędzia + 5 zł /kawa, herbata)

Kolejne rozdania brydżowe już za nami - Grand Prix Powiatu Toruńskiego

16 marca 2013 roku w Zespole Szkół w Lubiczu Górnym odbył się drugi z dziewięciu turniejów o Grand Prix Powiatu Toruńskiego w Brydżu Sportowym. Na starcie zawodów stanęły ponownie 24 osoby reprezentujące gminę Czernikowo, Lubicz,  Obrowo oraz mieszkańcy Torunia.

Warcabowy marzec

1 marca 2013 roku, w Szkole Podstawowej nr 3 w Toruniu, odbyła się III edycja Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego Szkół Podstawowych w Warcaby Klasyczne. W turnieju wzięło udział kilkudziesięciu uczniów z ośmiu szkół województwa. Nasz powiat reprezentowały Szkoła Podstawowa z Grębocina oraz Szkoła Podstawowa z Czernikowa.

  • Zwycięzcy turnieju: SP 3 Toruń
Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Hokeju Halowym

9 marca 2013r. w sali gimnastycznej Gimnazjum w Brąchnowie odbyły się I Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Hokeju Halowym (rocznik 2002 i młodsi). W turnieju wzięło udział pięć drużyn z naszego powiatu!

Samorządowcu zmień garnitur na dres!

Już 6 kwietnia br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół, CKU w Gronowie rakietki w dłoń chwycą radni i pracownicy samorządowi oraz pracownicy i nauczyciele jednostek organizacyjnych prowadzonych przez samorządy z terenu powiatu toruńskiego. Rywalizować oni będą podczas XIII już, Powiatowych Mistrzostw Nauczycieli, Radnych i Pracowników Samorządowych w Tenisie Stołowym.

„Sport – Zabawa – Bezpieczeństwo”

Pod taką nazwą UKS „Feniks Obrowo” od 1 kwietnia do 30 czerwca 2013 roku będzie realizował projekt współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Toruniu. Pierwsza część projektu zakłada przeprowadzenie szkolenia „Mały Ratownik”, które skierowane jest w szczególności do dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Obrowie. Druga część naszego projektu to impreza sportowo-rekreacyjna pod hasłem „Zdrowo i Sportowo”. Program imprezy zakłada integrację wielopokoleniową, rozegranie szeregu konkurencji sportowych, pokazów tanecznych, a także turniej pomiędzy młodymi piłkarzami ze Szkółki Piłkarskiej a ich rodzicami.

Drugie rozdanie - Grand Prix Powiatu Toruńskiego

Starostwo Powiatowe w Toruniu wraz z Klubem Sportowym Krobia,  zapraszają wszystkich chętnych mieszkańców powiatu toruńskiego do udziału w rozgrywkach brydżowych, których druga edycja odbędzie się 16 marca 2013 roku w Zespole Szkół w Lubiczu Górnym przy ul. Piaskowej 23. Początek zmagań godz. 10:00.  Zgłoszenia par do turnieju proszę przesyłać  telefonicznie 790 004 091 lub w dniu zawodów. Uwaga: Wpisowe 15 zł od osoby. (10 zł sędzia + 5 zł /kawa, herbata)

Z podwórka na salę - serdecznie zapraszamy!

Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Górsk i Zespół Szkół w Górsku zapraszają na halowy turniej piłki nożnej dziewcząt z rocznika 2003 i młodsze pn. „Z podwórka na salę”. Turniej odbędzie się w sobotę, 9 marca 2013 r. o godz. 10.00 w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Górsku. Dla wszystkich drużyn przewidziane są dyplomy, dla najlepszych III medale.

Pierwsze rozdania brydżowe już za nami - Grand Prix Powiatu Toruńskiego

16 lutego 2013 roku w Zespole Szkół w Lubiczu Górnym odbył się pierwszy z dziewięciu turniejów o Grand Prix Powiatu Toruńskiego w Brydżu Sportowym. Na starcie zawodów stanęły 24 osoby reprezentujące gminę Czernikowo, Lubicz,  Obrowo oraz mieszkańcy Torunia.

Legia Cup w Chełmży

27.01.2013 r. odbył się turniej Legia Cup pod patronatem wicestarosty Dariusza Mellera oraz Ośrodka Sportu i Turystyki w Chełmży. Zawody stały na wysokim poziomie, a co najważniejsze odbyły się w przyjaznej, sportowej atmosferze. Najlepszą drużyną po rzutach karnych okazał się Włókniarz Toruń.

Noworoczne rozgrywki piłkarzy

Ponad 200 osób reprezentujących 23 drużyny powiatu toruńskiego i jedną powiatu golubsko-dobrzańskiego wzięło udział w Noworocznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Na starcie stanęło 10 drużyn z gminy Obrowo, 6 z gminy Lubicz i po jednej z gmin: Chełmża, Czernikowo, Łubianka, Łysomice, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka. W finałowej rozgrywce rywalizacja miała bardzo zacięty przebieg, a do wyłonienia zwycięzców dwukrotnie potrzebna była seria rzutów karnych.

Zapraszamy na Turniej Brydżowy do Lubicza - zapisy do 10.02.2013

Klub Sportowy Krobia i Starostwo Powiatowe w Toruniu, organizatorzy Powiatowego Turnieju Brydża Sportowego,  zapraszają  wszystkich chętnych mieszkańców powiatu toruńskiego do udziału w pierwszym z cyklu dziewięciu zawodów o Grand Prix 2013 Powiatu Toruńskiego. Turniej odbędzie się 16 lutego 2013 roku w Zespole Szkół w Lubiczu Górnym przy ul. Piaskowej 23.

  • Zeszłoroczną Galę uświetnił pokaz karate kyokushin w...
Laury dla sportowców czekają

Prestiżowe statuetki rozdane zostaną podczas uroczystej gali

Lekkoatleta, karateka czy hokeiści? Kto w tym roku otrzyma wyróżnienie za osiągnięcia sportowe?
W Starostwie trwa nabór wniosków.

            Do 10 lutego – decyduje data stempla pocztowego – przyjmowane są zgłoszenia zawodników do „Wyróżnień sportowych Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe”. Kandydatami mogą być uczniowie szkół reprezentujący szkołę lub sportowcy reprezentujące kluby sportowe z naszego powiatu.  Do wyróżnień zgłaszani mogą być również  mieszkańcy odnoszący znaczące sukcesy na niwie sportowej. Wyróżnienia przyznawane będą również opiekunom, nauczycielom, trenerom i działaczom, którzy przyczynili się do osiągnięcia przez zawodników sportowych wyników.

ŚWIĘTO KOLARSTWA W CHEŁMŻY

13 października w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża odbył się II Wyścig kolarski o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego. W wyścigu wzięło udział 66 osób. Szkoła Podstawowa nr 2 wystawiła 37 zawodników, Szkoła Podstawowa nr 3 25 , Szkoła Podstawowa w Grzywnie 2 zawodników i po jednym zawodniku wystąpiło ze Szkoły Podstawowej nr 5 i ze Szkoły Podstawowej z Łysomic. Cieszy fakt, że powiększa się grono chętnych do wzięcia udziału w wyścigu. Podczas wyścigu zaprezentowali się również zawodnicy UKS „ Dwójka” Chełmża, którzy udzielali cennych rad swoim młodszym kolegom i koleżankom.

Żagiel z Chełmży na podium

Mieszkaniec Chełmży Rafał Kranciszewski zastał brązowym medalistą Mistrzostw Polski Klasy Nieolimpijskiej w żeglarstwie. Rafał jest zawodnikiem KST „Włókniarz” Chełmża i jako junior wywalczył trzecie miejsce w kategorii OK Dinghy. Zawody odbywały się na jeziorach charzykowskich w dniach 31. 08. – 2.09.

Skukcesy kolarek i kolarzy z Chełmży

W Ciechocinku i Raciążku odbył się Dwuetapowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Po Nizinie Ciechocińskiej”. Wzięli w nim udział młodzi zawodnicy z Chełmży. Wyśmienicie zaprezentował się Adrian Walecki trenowany przez Sławomira Balińskiego z PACIFICU Toruń, który zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej wyścigu. W pierwszym dniu zawody odbywały się po ulicach Ciechocinka, gdzie Adrian zajął pierwsze miejsce i wypracował sobie przewagę 90. sekund nad pozostałymi zawodnikami.   

Sukces Piłkarek Ręcznych z Lubicza

Zawodniczki  Uczniowskiego Klubu Sportowego „Drwęca Novar” oraz uczennice ZS nr 1 w Lubiczu z rocznika 1997 osiągnęły najlepszy wynik w historii Klubu. Sukces ten odniosły zajmując IV miejsce na Finale Pucharu ZPRP Młodziczek, który odbył się Dźwirzynie w dniach 28.05-02.06.2012 r. W imprezie wzięły udział 32 drużyny  z  16 województw.

Powiatowy Sportowy Ranking Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych 2011/2012

Sportowe zmagania dzieci i młodzieży z terenu powiatu toruńskiego w roku szkolnym 2011/2012 zostały podsumowane 13 czerwca 2012 roku podczas uroczystości z okazji wręczenia „Wyróżnień Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe”. Rywalizacja rozpoczęta biegami przełajowymi we wrześniu minionego roku, zakończyła się zmaganiami lekkoatletycznymi i piłką nożną w czerwcu bieżącego roku. 10 miesięcy sportowej walki, 52 imprezy sportowe, około 300 godzin zmagań, ponad 20 odwiedzonych miejscowości naszego powiatu, 130 wręczonych pucharów i 1200 medali, blisko 3500 uczestników.

XIII Indywidualne Mistrzostwa Polski Radnych i Pracowników Samorządowych w tenisie stołowym

16 i 17 czerwca w miejscowości Wiechlice koło Szprotawy odbyła się XIII edycja Indywidualnych Mistrzostw Polski Radnych i Pracowników Samorządowych w tenisie stołowym. Tradycją stało się, że na tych zawodach nie brakuje Reprezentacji Powiatu Toruńskiego, podobnie było i w tym roku. Powiat toruński reprezentowali: Danuta Chylicka z Czernikowa, Gabriela Trzymkowska z Łubianki, Sławomir Trzymkowski z Łubianki. II miejsce w kategorii Kobiety Open zajęła Danuta Chylicka, III miejsce Gabriela Trzymkowska, natomiast Sławomir Trzymkowski wystartował w kategorii Mężczyźni do lat 41 i zajął III miejsce. Serdecznie Gratulujemy!

SP Nr 2 Chełmża - Mistrzyniami Województwa Kujawsko - Pomorskiego

Reprezentacja SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 w CHEŁMŻY (dziewcząt) zdobyła MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w piłce nożnej. Zespół w składzie : SANDRA BUKOWSKA (kapitan ),WIKTORIA SULECKA , KLAUDIA KICK, ALICJA ŁĘGOWSKA, JULIA MACHALEWSKA, JESICA WALECKA, DOMINIKA GRAJKOWSKA, ANGELIKA KULIGOWSKA, ELIZA WEBER, OLIWIA KWIATEK wygrały eliminacje miejskie (dwa wygrane mecze), a następnie zdobyły MISTRZOSTWO POWIATU (pięć wygranych spotkań ) uzyskując tym samym prawo gry w ĆWIERĆFINAŁACH WOJEWÓDZKICH w Toruniu (kolejne trzy wygrane mecze).

Mistrzostwo siatkarzy

Wielkim sukcesem siatkarze KS Chełmża zakończyli tegoroczne rozgrywki o Mistrzostwo III-ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. Przed własną publicznością, przy dopingu kompletu kibiców na obiekcie MOSiT w Chełmży w sobotnim zwycięskim meczu 3:0 z GKS Pojezierze Brzuze siatkarze z Chełmży wywalczyli Mistrzostwo III-ej ligi w sezonie 2011-2012.

Sonda
Internetowa

Załatwiałeś sprawę w naszym Starostwie? Jesli tak, to czy jesteś zadowolony z obsługi?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 805

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E