Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

SZOP zawodowiec wystartował

Z przyjemnością ogłaszamy, iż młodzież z techników i zawodówek z terenu powiatu toruńskiego będzie mogła ponownie rozwijać swoje umiejętności zawodowe. Już po raz piąty rusza projekt wspierający kształcenie zawodowe. Dla uczniów zainteresowanych zwiększeniem swych szans na rynku pracy przygotowano w ramach „SZkOlnej kuźni Profesjonalistów” ponad 3 tys. godzin różnych zajęć.

Młodzież ucząca się w szkołach w Chełmży i w Gronowie będzie mogła poznać m.in. tajniki carvingu czy obsługi imprez okolicznościowych, doskonalić język angielski w nowoczesnej pracowni językowej, zdobyć uprawnienia spawacza lub operatora koparko-ładowarki, a nawet wyjechać do Berlina na największe w świecie targi turystyczne. To tylko część z szerokiej oferty dodatkowych zajęć, które będą realizowane w latach szkolnych 2012/2013 i 2013/2014.

Zapisy do projektu na zajęcia w najbliższym półroczu szkolnym prowadzone są już od początku stycznia, po wakacjach ruszy zaś rekrutacja na rok następny.

Więcej o projekcie

 

grafika,244,26513,-.jpg?miniatura

Projekt finansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

« wstecz

Sonda
Internetowa

Załatwiałeś sprawę w naszym Starostwie? Jesli tak, to czy jesteś zadowolony z obsługi?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 805

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E