Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

Podpisanie umowy o dofinansowanie kolejnego partnerskiego projektu

22 stycznia 2009 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbyła się uroczystość podpisania umów o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry sytemu oświaty.

Wzięli w niej udział Starosta Toruński Mirosław Graczyk, Wicestarosta Dariusz Meller oraz Skarbnik Powiatu Danuta Jabłońska-Drążela, którzy w imieniu 31 partnerskich jednostek samorządu terytorialnego podpisali umowę o dofinansowanie koordynowanego przez powiat toruński projektu „Nauczyciel uczący się – podniesienie kwalifikacji kadr systemu oświaty z terenu byłego województwa toruńskiego w latach 2008 i 2009”.

W ramach projektu przeszkolonych zostanie 792 nauczycieli i pracowników administracji. Zaplanowane do realizacji kursy są zgodne z lokalną i regionalną polityką edukacyjną oraz uwzględniają najnowsze badania potrzeb szkoleniowych kadr systemu oświaty.

Całkowita wartość przedsięwzięcia wynosi 840.000 zł, z czego 85% środków pochodzi z Europejskiego Funduszu Społecznego, zaś pozostałe stanowią środki własne koordynatora i partnerskich jst. 

Projekt realizowany jest od grudnia 2008 do września 2009 roku.

« wstecz

Sonda
Internetowa

Załatwiałeś sprawę w naszym Starostwie? Jesli tak, to czy jesteś zadowolony z obsługi?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 805

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E