Powiat Toruński

Przejdź do:
Przejdź do:

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
Powiat
Toruński

Menu główne

Treść strony

Projekt Starostwa wesprze nauczycieli

Projekt „Nauczyciel uczący się” złożony przez powiat toruński w odpowiedzi na konkurs w ramach Działania 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przeszedł pozytywnie ocenę merytoryczną (na pierwszym miejscu listy rankingowej) i został zatwierdzony do realizacji.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji nauczycieli i pracowników administracyjnych systemu oświaty z terenu byłego województwa toruńskiego poprzez objęcie ich doskonaleniem zawodowym. Zaplanowano przede wszystkim kursy w tzw. krótkich formach, trwające 40 h szkoleniowych (z wyłączeniem studiów podyplomowych i studiów wyższych).

Projekt ma być realizowany przez 31 samorządów, od stycznia do końca września 2009 roku. Koordynatorem całości jest powiat toruński.
Wartość projektu to 840.000 zł, z czego 85% stanowią środki z Europejskiego Funduszu Społecznego, a 15% środki własne samorządów realizujących projekt.

« wstecz

Sonda
Internetowa

Załatwiałeś sprawę w naszym Starostwie? Jesli tak, to czy jesteś zadowolony z obsługi?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 805

Dopisz się do
Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz poniżej swój adres e-mail.

Zobacz
także

Stopka

do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E