Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

14 i 15 sierpnia 2017 r. gościliśmy na Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu na Festiwalu Wisły.

Atrakcji na powiatowym stoisku nie brakowało, podobnie jak chętnych do zabawy. Aby powędrować „Szlakami historii i przyrody  powiatu toruńskiego” często trzeba było poczekać w kolejce, gdyż ogromna kolorowa planszówka biła rekordy popularności. Premierę miały także dwie nowe gry z Wisłą i Drwęcą w rolach głównych. Wielką gratką okazał się interaktywny rower, na którym można było wirtualnie pokonać część Wiślanej Trasy Rowerowej. Zainteresowaniem cieszyły się także seanse głośnego czytania „Bajki o Wiśle” Wydawnictwa Tibum, przygotowanej z okazji Roku Rzeki Wisły.

Nasi goście mogli także sprawdzić i uzupełnić swoją wiedzę na temat królowej polskich rzek. Osoby, które poprawnie  odpowiedziały  na pytania, wygrywały pełen wspaniałych wrażeń wiślany rejs łodzią Sandomierką.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.