Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Tylu utalentowanych powiatowych sportowców na raz na stadionie żużlowym w Toruniu jeszcze nie było! Prawie 150 zawodników i 34 trenerów odebrało Wyróżnienia Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe w różnych dyscyplinach sportowych.

Tegoroczna gala składała się z dwóch części. W pierwszej wręczono wyróżnienia i zaprezentowano osiągnięcia młodych sportowców oraz ranking szkół biorących udział w zawodach organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Drugą stanowiło zwiedzanie Motoareny.

Magia obiektu połączona z wizytą w parku maszyn, pokazem treningowym zaprezentowanym przez najmłodszych adeptów żużla oraz spotkanie z Adrianem Miedziński - dwukrotnym drużynowym mistrzem świata - sprawiły, że miłośników żużla toruńskiej drużynie na pewno przybyło! :) Zobacz FILM

Zaletą wizyty na Motoarenie jest także to, że po raz pierwszy wszyscy laureaci bez problemu zmieścili się na wspólnym zdjęciu! ;)

 

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.