Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Artystyczne spotkania w Czernikowie

W sobotę 27 maja r. odbyły się IX Majowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego, tym razem miejscem spotkania z artystami ludowymi była Gmina Czernikowo.

  • Uczniowie Zespołu Szkół im. Unii Europejskiej w Chełmży w...

"Aniołki sprzątają", czyli Kolędnicy-Wędrownicy w Starostwie

„My jesteśmy Kolędnicy, przybywamy wprost z ulicy, gdzie mróz tęgi trzyma mocno, by Wam szopkę noworoczną, nowoczesną szopkę szkolną tu przedstawić jeśli wolno z życzeniami” – tymi słowami przywitali pracowników Starostwa Powiatowego w Toruniu Kolędnicy.
  • Wręczenie nagród dla najlepszych nauczycieli

Dzień Edukacji Narodowej w Powiecie Toruńskim

5 nauczycieli powiatowych jednostek oświatowych otrzymało z rąk Starosty Toruńskiego Mirosława Graczyka nagrody za wyjątkowe osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze. Uroczystość odbyła się 14 października w Auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chełmży z okazji Dnia Edukacji Narodowej – najważniejszego święta nauczycieli i pedagogów.

STYPENDIA PRZYZNANE!!

Corocznie Starosta Toruński przyznaje najlepszym uczniom ze szkół ponadgimnazjalnych zamieszkujących powiat toruński stypendia z Powiatowego Funduszu Stypendialnego, który jest sztandarowym przedsięwzięciem.

 

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.