Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Z okazji do spotkania, wysłuchania ciekawych prelekcji i nawiązania nowych kontaktów skorzystało blisko 200 osób. Zgromadzeni na Forum przedsiębiorcy z powiatu toruńskiego po raz pierwszy mieli okazję wziąć udział w takim wydarzeniu. Dynamiczne i atrakcyjnie wygłoszone prelekcje spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem.

W przerwie kawowej oraz podczas lunchu do dyspozycji obecnych przedsiębiorców byli zarówno prelegenci, jaki i zaproszeni eksperci, którzy chętnie odpowiadali na liczne pytania.

Fakt, że sala wykładowa pozostała pełna od początku do końca spotkania pozwala wierzyć, że tematyka wykładów oraz dobór prelegentów były trafne, a uczestnicy Forum wynieśli z niego nie tylko przydatną wiedzę, ale także wiele nowych, cennych kontaktów, które zaprocentują w przyszłości.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.