Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego

Powiatowy Sportowy Ranking Szkół - 2015/2016

O pudło walczyli cały rok szkolny. Zmagania sortowe rozpoczęte we wrześniu 2015 r. potrwały prawie do połowy czerwca 2016 r. To długi i bardzo wymagający sezon sportowy dla młodzieży powiatu toruńskiego. Punkty za zwycięstwa w poszczegól­nych dyscyplinach zbierały podstawów­ki, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Wyniki wszystkich zawodów podsumo­wuje coroczny Powiatowy Sportowy Ranking Szkół.

W roku szkolnym 2015/2016 triumfowały następujące reprezentacje: SP Lubicz Górny, SP Czer­nikowo i SP Turzno w kategorii podsta­wówek, Gimnazjum Dobrzejewice, Gim­nazjum nr 1 Chełmża, Gimnazjum Lubicz Górny oraz Gimnazjum Turzno w katego­rii gimnazjów oraz ZS CKU w Gronowie, ZS w Chełmży i ZS w Czernikowie w kate­gorii szkół ponadgimnazjalnych.

Dziękujemy za cały rok ciężkiej pracy i prawdziwie sportowej rywalizacji za­wodnikom, nauczycielom wychowania fizycznego, dyrektorom szkół oraz wła­dzom samorządowym gmin i powiatu toruńskiego.

 

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.