Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Stronicowanie

Stypendia Starosty wręczone po raz dwunasty
2017.09.26
Stypendia Starosty wręczone po raz dwunasty

13 września br. podczas uroczystej gali w gościnnych murach Międzynarodowego Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu po raz 12. zostały wręczone stypendia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkujących nasz powiat.

Budżet obywatelski - startuje trzecia edycja!
2017.08.24
Budżet obywatelski - startuje trzecia edycja!

Rusza III edycja Budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego. Tym, którzy jeszcze nie korzystali z takiej formy pozyskania środków finansowych przypominamy jak z niego skorzystać.

Nowa sala gimnastyczna na nowy rok szkolny
2017.09.04
Nowa sala gimnastyczna na nowy rok szkolny

Okres wakacyjny to czas remontów obiektów szkolnych. W czasie gdy młodzież wypoczywa, w budynkach szkolnych praca wre. Nie inaczej było i w tym roku w Zespole Szkół im. Unii Europejskiej w Chełmży.

Lato - czas remontów i nowych inwestycji
2017.07.31
Lato - czas remontów i nowych inwestycji

Korzystając ze środków unijnych Starostwo Powiatowe w Toruniu przygotowuje utworzenie pracowni zawodowych w Zespole Szkół im. Unii Europejskiej w Chełmży oraz nowych klasopracowni w tamtejszym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych.

W Browinie jak za dawnych lat
2017.07.21
W Browinie jak za dawnych lat

Prawie 150 osób przybyło do Domu Pomocy Społecznej w Browinie aby bawiąc się wspólnie na Biesiadzie Ludowej rozpocząć realizację projektu pn. „Powróćmy jak za dawnych lat – Otwarci na historię, tradycję i naturę”.

Takiego Zjazdu jeszcze nie było!
2017.07.05
Takiego Zjazdu jeszcze nie było!

X Jubileuszowy Zjazd Sołtysów i IV Zjazd KGW powiatu toruńskiego ściągnęły do Osady Karbówko prawdziwe tłumy!

"Zapraszamy do zwierzyńca"
2017.06.09
"Zapraszamy do zwierzyńca"

PiMBP im. Juliana Prejsa w Chełmży wspólnie z gminnymi bibliotekami publicznymi od wielu lat organizuje konkurs na interpretację wierszy, kierowany do najmłodszych mieszkańców powiatu toruńskiego. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu były zwierzęta.

Kolejny Rodzynek z powiatu toruńskiego! :)
2017.06.05
Kolejny Rodzynek z powiatu toruńskiego! :)

Rozstrzygnięto dziesiątą edycję konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego na najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez organizacje pozarządowe pn. „Rodzynki z pozarządówki”.

"Akademia" wystartowała
2017.02.13
"Akademia" wystartowała

Ferie się skończyły, młodzież wróciła do szkół, ... a powiat toruński zaprasza do swojego nowego projektu unijnego. Wraz z początkiem 2017 roku rozpoczęła się realizacja "Powiatowej Akademii Profesjonalistów",  teraz zaś startuje rekrutacja do projektu.

Otwarty konkurs ofert dla NGO ‘2017 - rozpoczęliśmy nabór wniosków!
2017.01.04
Otwarty konkurs ofert dla NGO ‘2017  - rozpoczęliśmy nabór wniosków!

Zarząd Powiatu Toruńskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w roku 2017 przez m.in. organizacje pozarządowe.

Stronicowanie

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.